Uradna spletna stran Občine Duplek

SVET ZA PREVENTIVO IN VZGOJO V CESTNEM PROMETU

Splošno
Člani (mandat 2018 do 2022)
  • JEAN BOHORČ
  • PETER ZAJC
  • MARKO RAHLE
  • SIMON POŠTRAK
  • MARJAN VRBNJAK

Mandatno obdobje 2018 do 2022

30.08.2019 ob 17.00
06.06.2019 ob 17.00
28.03.2019 ob 17.00
13.03.2019 ob 17.00

Mandatno obdobje 2014 do 2018